O nas | MILA. Druki Akcydensowe - Gdańsk

O nas

Firma Mila

Druki Akcydensowe Materiały Biurowe

Działamy na terenie Gdańska nieprzerwanie od 1994 roku. Od samego początku swojej działalności specjalizujemy się w sprzedaży doskonałych artykułów zdnajdujących zastosowanie w każdym biurze, niezależnie od tego, czy jest ono placówką oświatową, instytucją publiczną czy też należy do firmy handlowej, usługowej lub produkcyjnej.

Zajmujemy się także usługami drukarskimi. Posiadamy maszyny drukarskie do druku cyfrowego orz offsetowego. Drukujemy formularze, ulotki, plakaty, druki firmowe oraz wizytówki i teczki ale także pozycje większe jak broszury czy książki.

Szczególną pozycję w działalności naszej firmy zajmują druki akcydensowe. Wytwarzamy ponad 200 rodzajów druków akcydensowych dla każdego typu działaności oraz instytucji.

Uzupełnieniem oferty jest oprawa dokumentów oraz przygotowywanie pieczątek firmowych i osobistych.

Firma zapewnia wysoką jakość oferowanego asortymentu, a także miłą i fachową obsługę.

Usługi  Poligraficzne

Oferujemy druk formularzy akcydensowych, ulotek, plakatów, wizytówek, druków firmowych. Przyjmujemy także wszelkie nietypowe zlecenia. Nasi fachowcy na miejscu służą pomocą i swoim doświadczeniem. Posiadamy profesjonalne maszyny do druku cyfrowego w kolorze oraz czerni i bieli. Dlatego możemy zaproponoiwać wydruki doskonałej jakości już od 1 egzemplarza. Drukujemy m.in.:

  • Ulotki, druki firmowe, wizytówki
  • Plakaty, kalendarze
  • Ksiązki i broszury, Teczki firmowe

Nasze Usługi

Produkujemy druki akcydensowe i sprzedajemy artykuły biurowe. Oferujemy usługi poligraficzne. Prowadzimy sprzedaż on-line.

Druki Akcydensowe
Artykuły Biurowe
Usługi Poligraficzne
Sprzedaż on-line

Sprzedaż on-line druków akcydensowych

Ponad 500 rodzajów druków akcydensowych dla biur, urzędów, małych i dużych firm. Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Druki na zamówienie według wzoru.

Zamów teraz!